Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Puławach

ul. Izabelli 6 w Puławach

tel. 81 887 42 23

Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie

VIII edycję biegu „Avon Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie” wygrał Kenijczyk Abet Kibet Rop trasę 10 km pokonał w 30 minut i 55 sekund. Najlepszą kobietą została Ukrainka Wira Ocharuk (Luchesk).

Nasz Maratończyk Eugeniusz Jankowski z czasem 00:45:16 zajął 74 miejsce na 400 biegaczy.             W swojej kategorii wiekowej znów stanął obok najwyższego stopnia zajmując drugie miejsce.

Bieg „AVON Kontra Przemoc – biegnij w Garwolinie” odbył się 18 czerwca. Warunki pogodowe nie sprzyjały osiąganiu dobrych rezultatów. Wysoka temperatura nie była wymarzona dla zawodników. Może dlatego od początku ton rywalizacji nadawali Kenijczycy.