Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Puławach

ul. Izabelli 6 w Puławach

tel. 81 887 42 23

XVI Bieg Trzech Jezior

10 lutego br. po raz szesnasty odbył się Zimowy Bieg Trzech Jezior. Trasa biegu corocznie odbywa się wokół trzech jezior: Przedwieśnia, Wieśniate i Łomno, wymagając od uczestników wielkiej motywacji, gdyż łączna długość trasy biegu wynosi 15 km. Trasa biegu została tak pomyślana, że zawodnicy biegu mają możliwość zapoznania się z walorami przyrodniczymi tego zakątka Wielkopolski. W iście zimowej aurze dystans 15 km pokonało 632 zawodników. Najlepszym biegaczem trzeci rok z rzędu został STARZINSKIJ Andzej (nr 734 kat. M20), który osiągnął czas 00:46:26. Wśród kobiet najszybszą okazała się Polka OLEJNICZAK Justyna (nr 448 kat. K20) zdobywając czas 00:59:34.
Eugeniusz Jankowski tym razem poza podium w swojej kategorii wiekowej ( wypadek przy pracy). Czas: godzina dziesięć minut i czterdzieści dwie sekundy. GRATULACJE