Oferta dla mieszkańców PSM

Firma TECHEM – Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Oddział w Warszawie przy udziale Spółki OPEC oferuje Państwu możliwość skorzystania z nowej usługi związanej z rozliczeniem kosztów ogrzewania a mianowicie dostępu do portalu internetowego zwanego „PORTALEM LOKATORA”.
Każdy mieszkaniec, który zdecyduje się na skorzystanie z tej usługi otrzyma kod dostępu do tego portalu, będzie miał możliwość monitorowania zużyć podzielników kosztów oraz wodomierzy ciepłej wody w budynkach, w których wymienione zostały wodomierze na wodomierze firmy Techem.
Dostęp do portalu umożliwia skorzystanie z rozliczenia kosztów natychmiast po jego wykonaniu, porównywanie zużycia w poszczególnych pomieszczeniach swojego mieszkania, porównywanie zużycie w poszczególnych latach a także dokonywanie analizy zużyć na wykresach.
„PORTAL LOKATORA” umożliwi także dostęp do rachunków rozliczeniowych w lat poprzednich.
Cena za dostęp do „PORTALU LOKATORA” wynosi 7,38 zł rocznie od mieszkania. Warunkiem uzyskania dostępu do „PORTALU LOKATORA” jest posiadanie adresu e-mail.
Zapraszamy do korzystania z tego nowoczesnego i wygodnego rozwiązania.
W celu załatwienia formalności należy zgłosić się do Biura Obsługi Odbiorców Ciepła, gdzie nastąpi rejestracja do „PORTALU”.

Skip to content