Ogólnopolskie Biegi Niepodległości Puławy 2017

Wydarzenie odbyło się w niedzielę, 5 listopada 2017 roku. Start i meta były umiejscowione na Skwerze Niepodległości w Puławach. Trasa przebiegała Aleja Małą ul. Czartoryskich, ścieżkami wiodącymi przez puławski park wzdłuż łachy wiślanej by ulicą Czartoryskich, Aleją Królewską powrócić na skwer niepodległości po rywalizacji na dystansach 5 i 10 km przystąpiło 117 uczestników 86 mężczyzn i 31 kobiet.
Na dystansie 5 km najlepszy wśród mężczyzn okazał się Paweł Biały z Kraśnika, drugie miejsce zajął Jakub Gałasiewicz z Radomia a trzecie miejsce zajął Krzysztof Polakz puławskiej grupy biegowej Multimedia runners. Wśród kobiet 5 km najszybciej pokonała Lilianna Jaworska na drugim miejscu uplasowała się Kinga Tylutki a trzecie miejsce zajęła Joanna Kubiś. Warto dodać, że wszystkie panie były z Puław. W biegu głównym na dystansie 10 km najlepiej spisał się Andrzej Starżyński, drugie miejsce zajął Sergiej Okseniuk z Ukrainy, najniższym stopniu podium uplasował się Sylwester Lepiarz z Ostrowca Świętokrzyskiego. Wśród kobiet na najdłuższym dystansie wygrały Ukrainki Oksana Okseniuk i Swietłana Stanko trzecie miejsce przypadło Antoninie Białej z Puław.

35 na mecie z czasem 00:45:45 „ zameldował się” JANKOWSKI EUGENIUSZ nasz reprezentant tym razem był 3 w swojej kategorii wiekowej.

Tabela wyników kliknij 

 

Skip to content