Kiedy wyłączyć ogrzewanie ? – decyzja należy do Państwa.

Szanowni Państwo

 

Już ponad 50 lat w sposób ciągły, komfortowy i bezpieczny dostarczamy ciepło do Państwa domów.  W związku ze zbliżającym się okresem przejściowym, czyli czasem, gdzie w ciągu dnia temperatury zewnętrzne osiągają temperatury znacznie powyżej 20stC natomiast w nocy mogą spadać okresowo nawet poniżej 0st C, bardzo często otrzymujemy liczne telefony od mieszkańców budynków wielorodzinnych w sprawie wyłączenia ogrzewania.

Pragniemy poinformować, że z uwagi na wysokie temperatury na zewnątrz nasza automatyka i inteligentne systemy sterowania zamykają czasowo dopływ ciepła przy temperaturze zewnętrznej ponad 15 stopni Celsjusza.

W ten sposób dbamy o środowisko, redukując niepotrzebną emisję ciepła i Państwa finanse.

W przypadku chęci odłączenia budynku od dostawy ciepła w okresie przejściowym, gdzie temperatury mogą spadać poniżej 15C prosimy o kontakt ze swoją, Spółdzielnią Mieszkaniową, Zarządcą, Zarządem Wspólnoty lub właścicielem budynku, którzy zgodnie z obowiązującym prawem podejmują decyzję o zakończeniu tzw. sezonu grzewczego i wyłączeniu ogrzewania w danym budynku. W takim przypadku, na polecenie , Spółdzielni Mieszkaniowej, Zarządcy, Zarządu Wspólnoty lub właściciela budynku  dokonujemy trwałego wyłączenia ogrzewania na sezon letni.

 

Ciepło pozdrawiamy

OPEC Puławy

 

Skip to content