Dlaczego warto zmieniać gazowe podgrzewacze wody na system ciepłej wody użytkowej?

Dlaczego warto zmieniać gazowe podgrzewacze wody na system ciepłej wody użytkowej?

Jeśli budynek, w którym Państwo mieszkają, przyłączony jest do sieci ciepłowniczej, ale woda użytkowa podgrzewana jest w piecykach gazowych, to należy zastanowić się, czy nie warto skorzystać z ciepłej wody dostarczanej przez nasza firmę. Zalet takiego rozwiązania jest bardzo dużo. Pozwolimy sobie wymienić tylko najważniejsze z nich. Na pierwszym miejscu z cała pewnością należy przedstawić:

Bezpieczeństwo. Dzięki naszym rozwiązaniom definitywnie eliminujemy zagrożenia związane z zatruciem czadem (tlenkiem węgla). Zaczadzenia spowodowane są najczęściej niedrożnością przewodów wentylacyjnych lub spalinowych, czy też niesprawnością piecyka. Eliminujemy też jedno z potencjalnych miejsc wybuchu gazu w naszym domu.

Komfort. Nasza propozycja gwarantuje komfort ciepłej wody o stałej temperaturze. Dzięki podłączeniu się do sieci cieplnej  (ciepła systemowego) nie tylko znikną uciążliwości (koszty) związane z przeglądami i konserwacją piecyków i ich kanałów spalinowych, ale również uzyskają Państwo dodatkową przestrzeń w kuchni lub łazience, która może zostać dowolnie zagospodarowana.

Korzystna cena. Bardzo istotna jest też konkurencyjna cena. Ciepła woda użytkowa z sieci cieplnej (ciepła systemowego) to najkorzystniejsze cenowo rozwiązanie dla mieszkańców objętych jej zasięgiem. Zyskujecie Państwo bezpieczeństwo, komfort oraz pewność funkcjonowania systemu za bardzo korzystna cenę. Koszty użytkowania ciepłej wody uzależnione są od Państwa indywidualnych potrzeb i wynikają ze wskazań licznika.

Jak to zrobić?

Jeśli jesteście Państwo mieszkańcami budynku wielorodzinnego, pierwsze kroki należy skierować do zarządu wspólnoty lub spółdzielni mieszkaniowej, bo to ona jest uprawniona do podjęcia odpowiednich kroków, czyli skontaktowania się z nasza firmą.

Jeśli jesteście Państwo mieszkańcem domu jednorodzinnego lub klientem instytucjonalnym, prosimy o kontakt bezpośredni z Głównym Inżynierem ds. Technicznych (tel. 81-887-42-23 wew. 106) lub Działem Technicznym (tel. 81-887-42-23 wew. 114 lub 113).

Skip to content