OPEC dostarcza tanie ciepło

OPEC dostarcza tanie ciepło

Panuje powszechne, a krzywdzące naszą firmę, przekonanie, że sprzedajemy ciepło, które,  w porównaniu z innymi nośnikami energii, jest drogie. Ale czy to prawda? Wystarczy porównać nasza ofertę z propozycją innych dostawców energii cieplnej. Koszty naszej usługi obliczą Państwo, korzystając z kalkulatora umieszczonego na stronie internetowej.
Po dokonaniu tego porównania przekonają się Państwo, że oferta ma najkorzystniejszy na rynku stosunek ceny do jakości i komfortu usługi. Poniżej przedstawiamy orientacyjne kalkulacje* kosztów ogrzewania dla domku jednorodzinnego o powierzchni 100,120,150 metrów kwadratowych przy średnio rocznym zapotrzebowaniu na energię w wysokości 100 kWh/(m 2 rok).

Dodatkowo należy podkreślić, że ceny naszych usług są bardzo stabilne, bo ich wysokość przy każdej zmianie musi zatwierdzić państwowy Urząd Regulacji Energetyki. Comiesięczne rozliczenie kosztów następuje na podstawie odczytów z legalizowanych urządzeń pomiarowych.

W standardzie naszej oferty jest wykonanie na nasz koszt przyłącza do Państwa domu oraz darmowe doradztwo techniczne w zakresie inwestycji objętych warunkami umowy.
Nasze ciepło, mimo tak niskiej ceny, spełnia najbardziej wyśrubowane normy ekologiczne. Dbamy o środowisko naturalne i walczymy ze zjawiskiem nieprzyjemnego smogu ze spalin kominowych na osiedlach domków jednorodzinnych.

Skip to content