[layerslider_vc id=”1″ el_class=”slider-glowna”]

Witamy

Zapraszam Państwa

do korzystania ze strony internetowej Okręgowego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Puławach.
Naszą misją jest spełnianie oczekiwań odbiorców poprzez osiągnięcie wysokiego poziomu świadczonych usług wzbogacających sprzedaż ciepła. Mam nadzieję, że informacje zawarte na stronie odpowiedzą na Państwa potrzeby i będą przydatne w życiu codziennym. Zachęcam też do korzystania z naszej nowej usługi e-BOK dostępnej na naszej stronie internetowej. Proszę też o przesyłanie uwag dotyczących funkcjonowania naszego przedsiębiorstwa. Dzięki temu będziemy mogli doskonalić swoje usługi.

Z wyrazami szacunku
Paweł Iwaszko – Prezes Zarządu

Aktualności

E-BOK przerwa techniczna

Szanowni Państwo   Informujemy, że przerwa techniczna w elektronicznym biurze obsługi Klienta potrwa do 8 czerwca 2023 r.   Za utrudnienia przepraszamy.

Konkurs z nagrodami na facebooku

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu dzisiejszym z okazji "dnia dziecka"  rozpoczynamy konkurs na naszym Facebooku pt. "Nazwij Naszą Maskotkę". www.facebook.com/opec.pulawy regulamin konkursu "Maskotka"  Zapraszamy do wspólnej zabawy 😉  

Praca - ELEKTROMONTER

OGŁOSZENIE O PRACĘ OKRĘGOWE PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W PUŁAWACH poszukuje kandydatów na stanowisko: ELEKTROMONTER Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała między innymi za: Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych; Montaż instalacji…

Skip to content