Kontrast
Czcionka

Pogotowie cieplne:
tel. 81 450 20 11
kom: 695-616-216

Kariera

Dodatkowe menu rozwiń

Przejdź

Dołącz do nas

Jesteśmy największych dostawcą ciepła systemowego w Puławach a w perspektywie mamy dalszy dynamiczny rozwój. Realizujemy programy inwestycyjne, rozbudowy i modernizacji sieci o wartości wielu milionów złotych, w tym współfinansowane przez Unię Europejską. Zatrudniamy 128 pracowników, specjalistów z różnych dziedzin.

Wdrażamy nowoczesne, innowacyjne rozwiązania techniczne i technologiczne i oferujemy takie też środowisko pracy, przy zachowaniu najwyższych standardów środowiskowych i społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasze mocne strony:

  • Jesteśmy liderem w branży ciepłowniczej w Puławach
  • Dostarczamy ciepło do prawie 90% gospodarstw domowych w Puławach
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Proponujemy system szkoleń na danym stanowisku pracy
  • Nasi pracownicy objęci są Pracowniczym Programem Emerytalnym
  • Oferujemy system „benefitów” pracowniczych

Aktualne oferty pracy

  1. Ogłoszenie rekrutacyjne – Elektromonter / kwestionariusz osobowy

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w OPEC Sp. z o.o. w Puławach na stanowiskach, które nie są obecnie objęte procesem rekrutacji, prosimy o przesyłanie swojego CV zawierającego klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych, listu motywacyjnego oraz kopii dokumentów potwierdzających doświadczenie i kwalifikacje zawodowe na adres:

Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
24-100 Puławy, ul. Izabelli 6
e-mail: sekretariat@opec.pulawy.p

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Osoby zainteresowane podjęciem praktyki czy odbycia stażu zawodowego w naszym przedsiębiorstwie zapraszamy do zgłoszenia swoich aplikacji do naszej bazy Stażystów/Praktykantów, z dopiskiem staż/praktyka, na adres e-mail: sekretariat@opec.pulawy.pl

Informujemy, że przekazane nam dane osobowe, w celach przyszłych rekrutacji pracowników lub złożonych do naszej bazy Stażystów/Praktykantów, przetwarzamy w celu prowadzenia tych rekrutacji przez okres 18-stu miesięcy od daty przesłania aplikacji.